Sklep s ubytováním

Pokud se kohokoliv z obyvatel naší malé země zeptáte, která oblast je zde nejvíce proslulá výrobou dobrého vína, zřejmě málokdo zmíní jiné území, než Jižní Moravu. Právě zdejší vína jsou totiž již po staletí vyhlášená i daleko za hranicemi naší země. Život velké části zdejších obyvatel je s hrozny a vinicemi velmi silně spjat a není divu, že jsou místní na svou práci náležitě hrdí.

Každý správný vinař, ať již je rozloha jeho vinic jakákoliv, by měl mít nějaký ten svůj vlastní vinný sklep, kde bude moci předvést výsledek svého úsilí svým přátelům a dalším návštěvníkům. Pokud i vás láká návštěva nějakého z tradičních jihomoravských vinných sklepů, pak zajisté zbystřete a přečtěte si v následujících řádcích ty nejdůležitější informace o našem jedinečném sklepě s ubytováním.

Ta nejlepší vína na jednom místě

Zatímco při návštěvě soukromého sklepu některého z vyhlášených místních vinařů budete mít možnost ochutnat výhradně víno jeho vlastní výroby, u nás máte k dispozici hned několik odrůd a ročníků těch nejlepších vín, která byste při návštěvě Jižní Moravy rozhodně měli ochutnat. To vám umožní porovnat jednotlivá vinařství a vybrat si ty své favority, které vaším chutím nejvíce vyhovují. Tím však služby, které vám náš sklep s ubytováním nabízí, v žádném případě nekončí.

Ze sklípku rovnou do postele

Pochopitelně, že největší předností našeho sklepa s ubytováním, jsou útulné pokoje, ve kterých si mohou návštěvníci odpočinout po příjemně stráveném večeru s přáteli či těmi nejbližšími. Odpadají vám tak starosti se sháněním ubytováním a nutným přesunem ze sklípku do hotelu apod. U nás stačí udělat jen pár kroků a z prostoru sklípku se rázem ocitnete přímo u útulných postelí.

Náš sklep s ubytováním můžete navštívit kdykoliv během roku, po předchozí domluvě. Pobyt je možný jak pro páry, menší či větší skupiny.

© 2008 Vinný sklípek s ubytováním | Vyrobilo MFÁčko | GDPR | Cookies | Doporučujeme: Kácení stromů | Fotograf