Firemní akce a večírky

Vinný sklípek s ubytováním - degustace vínPřemýšlíte jak utužit kolektiv? Kde letos v rámci firmy spojíte příjemné s užitečným? Jak odměnit kolektiv zaměstnanců a přitom z toho profitovat? Odpovědi nejen na tyto otázky najdete níže.

Akce pro firmy a firemní večírky

Nejprve si řekněme proč pořádat firemní večírky. Nejčastější cíle firemních akcí je pobavit všechny zúčastněné, motivovat k lepší práci nebo motivovat akcí za odměnu, odreagovat se od pracovního stresu a každodenního stereotypu, překvapit jiným přístupem (nebo novinkami na tradiční akci), vzájemně se poznat také mimo pracoviště, zlepšit atmosféru v kolektivu prostřednictvím společného pozitivního zážitku, posílit vazby a vztahy a identifikovat se s cíli firmy… Výsledkem firemního večírku by mělo být posílení efektivně fungujícího týmu, zlepšení komunikace, spolupráce a atmosféry ve firmě. Když bude své zaměstnance hýčkat, mnohonásobně se vám to vrátí.

Firemní Vánoční večírek

I firemní Vánoční večírek je tady od toho, aby spojil zaměstnance ve firmě. Stejně jako v předchozím odstavci by měl kolektiv pobavit, posílit a měl by přispět k vzájemnému poznání mimo pracoviště. Na firemní Vánoční večírek doporučujeme nějakou oddechovou aktivitu, ideálně degustaci u nás ve vinném sklípku. Rozhoně v tomto období nedoporučujeme nějaké sportovní nebo adrenalinové aktivity.

Pronájem prostor

Firemní večírky můžete realizovat také formou pronájmu prostor kde zbytek akce zajistíte v rámci firmy, nebo jej pomohou naplánovat a zrealizovat samotní účastníci. Vinný sklípek si můžete pronajmout jak budete chtít. Se všemi požadavky se budeme snažit maximálně vyjít vstříc.

Firemní akce a večírky, to je teambuilding

Přestože si pod tímto názvem můžeme představit outdoorové aktivity všeho druhu, návštěva vinného sklípku patří mezi nejoblíbenější body programu teambuildingu. Teambuilding je ideální nástroj k zlepšení vztahů na pracovišti, zefektivnění komunikace a celého pracovního procesu. Teambuilding ve vinném sklípku patří do kategorie relaxace a zábava. Tento program slouží na odreagování a pro fyzický i psychický relax. Firemní akce ve vinném sklípku může mít za následek rozvíjení tvůrčích postupů, lepší vytváření neformálních vztahů, intenzivní učení z prožitků namísto pouhého shromažďování informací, rozpoznání silných a slabých stránek jednotlivců i týmu, zjištění vlastní pozice v týmu a případných možností jak ji zlepšit, začlenění samotářských spolupracovníků do kolektivu, vytvoření týmové atmosféry ve firmě, zlepšení komunikace a vzájemných vztahů, motivace zaměstnanců a zlepšení pracovního prostředí, zvýšení produktivity týmu a efektivní spolupráce.

Proč právě firemní akce u nás?

Je to jednoduché. Neplatíte za zprostředkování, máme rozumné ceny, víme co děláme, zkušenosti s organizací malých i velkých akcí, unikátnost – návštěva vinného sklípku patří k netradičním aktivitám, flexibilita – jsme pružní a dokážeme zorganizovat akci v krátkém čase …

Tak co? Uděláte letos něco netradičního? Překvapíte zaměstnance večírkem ve vinném sklípku? Určitě sklidíte úspěch. Kontaktujte nás ještě dnes.

© 2008 Vinný sklípek s ubytováním | Vyrobilo MFÁčko | GDPR | Cookies | Doporučujeme: Kácení stromů | Fotograf