Vinný sklep Jižní Morava

Zapomeňte na stereotypní dovolenou a vydejte se za nevšedními zážitky, které se stanou nezapomenutelnými. Dejte vale lenošivé dovolené u blankytně tyrkysového moře a vycestujte na Jižní Moravu, která je královnou České republiky.

Dovolená na Moravě, dovolená plná chuti

Letos dejte přednost dovolené strávené ve vinném sklípku s útulným ubytováním, které si rychle oblíbíte. Proč vyhledávat vinotéky či restaurace kvůli skleničce lahodného moku z hroznů. Buďte přímo u zdroje a každý letní večer si  zpestřete popíjením špičkového vína, jenž se na Jižní Moravě pěstuje již po staletí.

Pokud se řadíte mezi vinné nadšence máme pro vás jedinečnou příležitost, které by byl opravdu hřích nevyužít. Spanilá a dech beroucí krása okolní přírody, nespočet historických památek, jenž vám dají pocit, jakoby se zastavil sám čas a vy se nacházíte na cestě historií. Láska k historii i vínu se pro vás stane lákadlem, proč pár dní strávit v srdci Moravy. Morava je plná příslibů, přátelských lidí a hlavně dobrého vína. Neexistuje lepší závěr dne než ten, který ukončíte s moravským vínem ve vaší skleničce a s výhledem na kouzelný kout naší země.

Vinný sklípek Jižní Morava

Jižní Morava je lemována dlouhými vinicemi táhnoucí se až za obzor. Díky účinným slunečním paprskům se právě tady daří vínu, patřící k nejvyhlášenějšímu. Úrodná půda, pravidelná péče a svit slunce, to jsou důvody, proč moravské víno je opravdu skvostné.

Vinný sklep situovaný v bezchybné lokalitě je to pravé právě pro vás. Usaďte se sklenkou, jejž náplň je vskutku legendární, usaďte se na terase a pozorujte západ slunce. S úsměvem mu přiťukněte na zdraví a smočte rty v chutném opojení.

© 2008 Vinný sklípek s ubytováním | Vyrobilo MFÁčko | GDPR | Cookies | Doporučujeme: Kácení stromů | Fotograf