Doporučujeme

Sklep s ubytováním

Pokud se kohokoliv z obyvatel naší malé země zeptáte, která oblast je zde nejvíce proslulá výrobou dobrého vína, zřejmě málokdo zmíní jiné území, než Jižní Moravu. Právě zdejší vína jsou totiž již po staletí vyhlášená i daleko za hranicemi naší země. Život velké části zdejších obyvatel je s hrozny a vinicemi velmi silně spjat a není divu, že jsou místní na svou práci náležitě hrdí.

Každý správný vinař, ať již je rozloha jeho vinic jakákoliv, by měl mít nějaký ten svůj vlastní vinný sklep, kde bude moci předvést výsledek svého úsilí svým přátelům a dalším návštěvníkům. Pokud i vás láká návštěva nějakého z tradičních jihomoravských vinných sklepů, pak zajisté zbystřete a přečtěte si v následujících řádcích ty nejdůležitější informace o našem jedinečném sklepě s ubytováním.

Ta nejlepší vína na jednom místě

Zatímco při návštěvě soukromého sklepu některého z vyhlášených místních vinařů budete mít možnost ochutnat výhradně víno jeho vlastní výroby, u nás máte k dispozici hned několik odrůd a ročníků těch nejlepších vín, která byste při návštěvě Jižní Moravy rozhodně měli ochutnat. To vám umožní porovnat jednotlivá vinařství a vybrat si ty své favority, které vaším chutím nejvíce vyhovují. Tím však služby, které vám náš sklep s ubytováním nabízí, v žádném případě nekončí.

Ze sklípku rovnou do postele

Pochopitelně, že největší předností našeho sklepa s ubytováním, jsou útulné pokoje, ve kterých si mohou návštěvníci odpočinout po příjemně stráveném večeru s přáteli či těmi nejbližšími. Odpadají vám tak starosti se sháněním ubytováním a nutným přesunem ze sklípku do hotelu apod. U nás stačí udělat jen pár kroků a z prostoru sklípku se rázem ocitnete přímo u útulných postelí.

Náš sklep s ubytováním můžete navštívit kdykoliv během roku, po předchozí domluvě. Pobyt je možný jak pro páry, menší či větší skupiny.

Vinný sklep Jižní Morava

Zapomeňte na stereotypní dovolenou a vydejte se za nevšedními zážitky, které se stanou nezapomenutelnými. Dejte vale lenošivé dovolené u blankytně tyrkysového moře a vycestujte na Jižní Moravu, která je královnou České republiky.

Dovolená na Moravě, dovolená plná chuti

Letos dejte přednost dovolené strávené ve vinném sklípku s útulným ubytováním, které si rychle oblíbíte. Proč vyhledávat vinotéky či restaurace kvůli skleničce lahodného moku z hroznů. Buďte přímo u zdroje a každý letní večer si  zpestřete popíjením špičkového vína, jenž se na Jižní Moravě pěstuje již po staletí.

Pokud se řadíte mezi vinné nadšence máme pro vás jedinečnou příležitost, které by byl opravdu hřích nevyužít. Spanilá a dech beroucí krása okolní přírody, nespočet historických památek, jenž vám dají pocit, jakoby se zastavil sám čas a vy se nacházíte na cestě historií. Láska k historii i vínu se pro vás stane lákadlem, proč pár dní strávit v srdci Moravy. Morava je plná příslibů, přátelských lidí a hlavně dobrého vína. Neexistuje lepší závěr dne než ten, který ukončíte s moravským vínem ve vaší skleničce a s výhledem na kouzelný kout naší země.

Vinný sklípek Jižní Morava

Jižní Morava je lemována dlouhými vinicemi táhnoucí se až za obzor. Díky účinným slunečním paprskům se právě tady daří vínu, patřící k nejvyhlášenějšímu. Úrodná půda, pravidelná péče a svit slunce, to jsou důvody, proč moravské víno je opravdu skvostné.

Vinný sklep situovaný v bezchybné lokalitě je to pravé právě pro vás. Usaďte se sklenkou, jejž náplň je vskutku legendární, usaďte se na terase a pozorujte západ slunce. S úsměvem mu přiťukněte na zdraví a smočte rty v chutném opojení.

Vinný sklípek s ubytováním

Řadíte se mezi milovníky vína? Pak máme právě pro Vás skvělý tip a tím je návštěva vinného sklípku. Není nic příjemnějšího než přijít posedět se svými přáteli a k vínu si poslechnout třeba i nějakou pěknou hudbu. O takovém příjemně prožitém večeru se pak ještě dlouho vypráví a ten kdo se nezúčastnil, může jen tiše závidět. Vždyť je také co.

Vinný sklep jižní Morava

Není u nás vyhlášenější vinařská oblast než jižní Morava. Bezpočet zdejších vinařů si zakládá na vlastních vinných odrůdách a jsou náležitě pyšní na své vinné sklepy. Postupy pro výrobu jejich vína si pečlivě tají a předávají z generace na generaci. Na rozlehlých vinohradech tráví spoustu času a s největší starostí opečovávají své keříky. Vlastnit vinný sklep v oblasti jižní Moravy je nejen krásná představa ale také velká zodpovědnost. Především je potřeba mít v tomto oboru bohaté zkušenosti. Vydejme se proto za uznávanými vinaři ochutnat alespoň něco z jejich skvělé úrody.

Degustace vína

Jednou ze specifických oblastí vinařství je právě degustace vína. Pokud budete mít zájem dozvědět se o víně něco víc a naučit se mu rozumět, zajistíme Vám setkání s profesionálním someliérem. Ten Vám vysvětlí, jak správně víno podávat, jaká je jeho vhodná teplota ale hlavně jak poznat kvalitní víno a díky tomu si z jeho požívání udělat nevšední chvíle. Someliér Vám prozradí, že k poznání vína neslouží jen naše chuť ale také čich a zrak a právě když se spojí všechny tyto smysly dohromady vznikne z degustace velmi příjemný zážitek. Podle Vašeho přání a chuti Vám nabídneme vína bílá, červená, suchá nebo naopak sladší. Každý si u nás přijde na své.

Vinařské sklípky

Každý vinař si zakládá nejen na chuti svého vína ale také na svém sklípku, kde víno skladuje. Je to vlastně jeho druhý domov, kde se všichni schází a ochutnávají svou úrodu. U některých sklípků si můžeme dokonce pronajmout i pokoj a nemusíme mít pak starosti jak se v pozdních hodinách dostat domů. Takové pokoje jsou stylově vybavené a jsou nám k dispozici stejně jako bohatá nabídka vín přímo od našeho hostitele. Pokud zrovna nevíte co komu darovat jako vhodný dárek, je právě toto skvělá možnost jak potěšit své blízké. Jistě budou mile překvapeni z možnosti navštívit vinařské sklípky na jižní Moravě. Nudit se tu určitě nebudou. Poté, co si prohlédnou krásu malebných moravských vesniček, mohou se uchýlit do sklípku a dát si skvělé víno spolu s nějakou dobrotou, kterou jim hostitel doporučí ke každému vínu.

Kam za zábavou

Jak jste si již jistě všimli, tak na pravé straně webu, doporučujeme dva podniky které by jste si neměli nechat ujít.

© 2008 Vinný sklípek s ubytováním | Vyrobilo MFÁčko | GDPR | Cookies | Doporučujeme: Kácení stromů | Fotograf